“100 Yıllık Ezilmişli Dönemi Bitti”

Eğitim Bir-Sen Yalova Şubesi Çiftliköy ilçesinde bulunan üyelerle bir araya geldi. Burada konuşan Eğitim Bir-Sen Yalova Şubesi Başkanı Uğur Hakan Tan, “Sendikal mücadelemiz sayesinde bu ülkedeki 100 yıllık ezilmişlik ve baskı dönemi son buldu” dedi.

“100 Yıllık Ezilmişli Dönemi Bitti”

Eğitim Bir-Sen Yalova Şubesi düzenlenen organizasyonla Çiftliköy ilçesindeki üyelerle buluştu. Eğitim Bir-Sen Çiftlikköy İlçe Başkanı Metin Bedir ve sendika üyelerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen etkinlikte konuşan Eğitim Bir-Sen Yalova Şubesi Başkanı Uğur Hakan Tan, “Sendikal mücadelemiz sayesinde bu ülkedeki 100 yıllık ezilmişlik ve baskı dönemi son buldu.Bu sendika bizlere özgüvenimizi kazandırdı.Üyelerimizin hakkını,hukukunu aramak en öncelikli görevimizdir.Eğitim Bir-Sen bu ülkenin,bu milletin ve ümmetin yarınlara dair hayalleri olan,projesi olan ve bunları gerçekleştirecek güce,muhabbete, samimiyete sahip enerjisini,sinerjisiniüyelerinden alan bu ülkenin en büyük sivil toplum kuruluşudur” dedi.

Tan öğretmenlerin 3600 ek gösterge verilmesi,öğretmenlere uygulanan şiddet,Okul yöneticilerine kadro konularında acil olarak kanun çıkartılıp sorunların çözümüne yönelik yapıcı çalışmaların bakanlığımızdan beklediklerini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE