banner123

Altınova’nın İlk ve Tek Özel Anaokulu

“Haydi Gülümse” ismiyle açılması Eylül ayında açılması planlanan Altınova’nın ilk ve tek özel anaokulu bölgeye hitap edecek. Alanında uzman ve bu konuda eğitim alan işletmecilerce açılacak olan özel anaokulu, 100 öğrenci kapasiteli olacak.

Altınova’nın İlk ve Tek Özel Anaokulu

Altınova, ilk ve tek olan özel anaokuluna kavuşacak. Bunun için Altınova Kaytazdere’de Merkez Mahallesi İstanbul Caddesi No:4 adresinde 1 dönümlük alana yatırım yapıldı.

9 Eylül Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunu Cansel Karabacak ve yine 9 Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi mezunu Yasemin Karabacak Erbay tarafından hayata geçirilecek olan özel anaokulu için çalışmalar sürüyor. ‘Haydi Gülümse’ ismiyle açılması planlanan okul Altınova başta olmak üzere Kaytazdere, Subaşı, Karamürsel gibi bölgeye hitap edecek. Büyük dış oyun bahçesi ve atölyeleriyle dikkat çeken anaokulu hakkında bilgi veren İşletme Sahiplerinden Cansel Karabacak, “Okulumuzun Eylül ayına yetiştirilebilmesi adına hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Okulumuza ‘Haydi Gülümse’ ismini vermek istiyoruz, bunun için de gerekli girişimleri ve yazışmaları yaptık. Sıfırdan yapılan okulumuzda çocuklar adına her şey düşünüldü. 100 öğrenci kapasiteli okulumuzda fen ve sanat atölyesi bulunuyor. Ayrıca 3 sınıfımız, uyku odası, büyük oyun odası, dış oyun parkı da bulunuyor. Okulumuzda ayrıca haftanın 3 günü İngilizce, drama, yoga, pilates, beden perküsyonu, Türkçe dil etkinliği, sosyal yaşam dersleri gibi birçok dersler verilecek. Yaklaşık bir yıldır yürüttüğümüz hummalı çalışma sonucu nihayet hayata geçireceğimiz okulumuz Altınova’mızın da ilk ve tek özel anaokulu olacak. Altınova’ya böyle bir yatırımı kazandırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

YORUM EKLE