Bireyli Öğrencilerden Sanatsal Etkinlik

Özel Yalova Birey Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan sanatsal etkinlikler Özdilek AVM’de sanatseverlerle buluştu.

Bireyli Öğrencilerden Sanatsal Etkinlik

Eğitim kadar sanatsal faaliyetlere de önem veren Özel Yalova Birey Ortaokulu bu kapsamda Özdilek AVM’de bir etkinlik gerçekleştirdi. Etkinliklere Özel Yalova Birey Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Ayşegül Ülker ve Halkla İlişkiler Müdürü Nurşah Erdem eşlik etti. Gerçekleşen etkinlikte öğrenciler piayno resitali verdi. Ünlü sanatçıların eserlerini başarıyla seslendiren öğrenciler büyük beğeni topladılar. Ebru çalışmasına ise vatandaşlar da eşlik etti.

Çocuklar ise ilk kez Ebru yapmanın heyecanını yaşadılar. Etkinlik kapsamında seramik boyama da yapıldı. Öğrencilerin çizdiği resimlerin yer aldığı sergi en az diğer etkinlikler kadar ilgi gördü. Resimleri dikkatle inceleyen katılımcılar resimleri yapan öğrencileri kutlamayı da unutmadılar. Konuyla ilgili olarak okuldan yapılan açıklamada ise, “Yalova Özdilek AVM de saat:12:00 - 17:00 arasında gerçekleştirdiğimiz piyano resitali, ebru çalışması, seramik boyama ve resim sergisi etkinliğimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı tüm veli ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Bizlere ev sahipliği yapan Yalova Özdilek Avm yetkililerine de ayrıca teşekkür ederiz.  Resim sergimiz 19 Ocak Cumartesi gününe kadar Özdilek etkinlik alanında sergilenmeye devam edecektir” denildi.

YORUM EKLE

banner137

banner138