Çiftlikköy Eğitim Kurulu Toplandı

Çiftlikköy ilçesinde İlçe Milli Eğitim müdürler toplantısı gerçekleşti. Çiftlikköy ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurulları ve Zümreleri Yönergesi doğrultusunda, eğitim kurumu müdürler kurulu toplantısı Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu’ nda yapıldı.

Çiftlikköy Eğitim Kurulu Toplandı

Toplantıya İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet Beşir başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Şube Müdürleri Selahattin Altun, Ahmet Selami Özbilici ve okul müdürleri katıldı. Toplantıda 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmaların  iş takvimi, öğretmenlerimizin sene başı mesleki çalışma programı, okul servis araçları çalıştırılması için yapılan hazırlıklar, belirli gün ve haftaların programı, sosyal - sportif - kültürel - sanatsal faaliyetlere yönelik projeler ve etkinlikler, okullarımızın yeni eğitim öğretim yılına hazırlık çalışmaları ele alındı. Toplantı; soru ve cevap sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Beşir’ in iyi dilek ve temennileriyle sona erdi.

Kaya öğretmenlerle buluştu

Öte yandan MEB Öğretmen Yetiştirme Mesleki Gelişimi Destekleme ve İzleme Daire Başkanı Hüseyin Kaya, sene başı mesleki çalışma programları hakkında değerlendirmelerde bulunmak üzere Çiftlikköy ilçesindeki öğretmenleriyle bir araya geldi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Beşir ve okul müdürleri tarafından karşılanan Daire Başkanı Hüseyin Kaya, Mustafa Kemal Anadolu Lisesi’nde İlçe okullarında görevli öğretmenlerle bir araya geldi. Daire Başkanı Milli Eğitim Bakanlığının yeni dönem politikaları ve mesleki eğitim çalışmaları ile ilgili öğretmenlere bilgilendirmede bulundu. Toplantı sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Beşir, Daire Başkanı Kaya’ya teşriflerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUM EKLE