Gençlik Merkezi’nin Projesine Marka’dan Onay

Yalova Gençlik Merkezi’nin Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’na sunulan ‘Başarılı Gençlik Hizmetleri İçin Kişisel Gelişim’ projesi kabul edilerek teknik destek almaya hak kazandı.

Gençlik Merkezi’nin Projesine Marka’dan Onay
 Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personelinin kişisel gelişim ve kapasitelerini artırmak amacıyla hazırlanan proje,  6-23 Ocak 2014 tarihleri arasında Yalova Gençlik Merkezi eğitim salonlarında gerçekleştirilerek katılımcılara sertifika verilecek.

Projenin hedefleri hakkında bilgi veren proje sorumlusu Osman Gül; kurum olarak ilgi alanı olan gençlere verilecek hizmetlerde stres ve öfke kontrolünün önemli olduğunu kaydetti. Projede yer alacak konularla ilgili bilgi veren Gül, “Değişim Yönetimi ve Hedeflerle Yönetim, Takım Çalışması, Etkinlik Yönetimi, İş Yerinde Stresle Başa Çıkma ve Öfke Kontrolü, Liderlik ve Motivasyon, kurum Kültürü ve Aidiyeti ,Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Etkin İletişim Becerileri Eğitimi konularında eğitimler verilecek. Projenin hedefleri arasında; yöneticilerin astlarını motive etmesi, değişimi ve yeni yönetim biçimlerini tanıma, kurum kültürü oluşturma ve kuruma sahip çıkma, takım çalışması becerileri kazanma, personelin kendi arasında ve kuruma gelen muhataplarıyla etkili iletişim kurabilmesi, Gençlik liderlerinin ve spor çalıştırıcılarının çocuk ve ergen psikolojisi konularında kapasitelerini arttırmaları hedefleniyor” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE