Miniklerin Rol Modeli Hakan Fındık Oldu

Yalova Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesi (TDP) tarafından hayata geçirilen, “Geleceğimiz Emniyette” projesi kapsamında polis olmak isteyen çocuklar polis üniforması giyerek, Yalova Emniyet Müdürü Hakan Fındık’ı ziyaret etti.

Miniklerin Rol Modeli Hakan Fındık Oldu

Polislik mesleğini özendirmek, çocuklara polisleri tanıtmak amacıyla Yalova TDP Şubesi tarafından geliştirilen “Geleceğimiz Emniyette” projesi hızla sürüyor. Bu kapsamda polis olmak istediklerini dile getiren 15 öğrenci hayatlarında ilk kez polis üniforması ile tanıştılar. Minik polisler ardında Yalova Emniyet Müdürü Hakan Fındık’ı makamında ziyaret ettiler. Minik konuklarını kapıda karşılayan Fındık ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Konuklarına hediyeler sınan Fındık, miniklere neden polis olmak istediklerini de sordu. Fındık çocuklara çok güzel bir ülkeye sahip olduğumuzu ve bu güzel ülkemizin gelecekte ki yöneticileri olacak bu neslin, daha iyi yarınlar yaşayabilmemiz için çok daha fazla çaba göstermeleri gerektiğini vurguladı.


TDP Yalova Şube Müdürü Sevda Veli ise, “Polis olmak isteyen yavrularımıza hem mesleği tanıtmak ve hem de hayallerini yaşatmak için böyle bir etkinlik gerçekleştirdik. 15 çocuğumuza onlar için rol model olacak olan Yalova Emniyet Müdürü Hakan Fındık’la tanıştırdık. Çok güzel geçen ziyaret sonrasında çocuklarımız Yalova Emniyet Müdürümüz gibi başarılı bir polis olmak istediklerini dile getirdiler. Bu da ziyaretin hedefine ulaştığını gösterdi” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138