Yalova Milli Eğitime 2 Ödül Birden

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geliştirilen 2 proje Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ödüle layık görüldü. Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun ödülleri Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un elinden aldı.

Yalova Milli Eğitime 2 Ödül Birden

2017-2018 eğitim öğretim yılında yaptıkları çalışmalar ile Milli Eğitim Bakanlığı ödülü almaya hak kazanan 15 proje belli oldu. Ankara ATO Congresium'da düzenlenen, FATİH Projesi Eğitim Teknolojileri Zirvesi sonrasında ödüle layık görülen projeler ödüllendirildi. Bu kapsamda Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen, “Ülkeni Seviyorsan Milli Servetimi Koruyorum” projesi Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesi kategorisinde, “Engelsiz Organik Tarım” projesi ise Eğitim Öğretime Erişim ve Yönlendirme kategorisinde Milli eğitim Bakanlığı tarafından ödüle layık görüldü. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un da katılımı ile gerçekleştirilen törende Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun ödülü bizzat bakanın elinden aldı.


2 proje ile ödül almaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, “Müdürlük olarak hayata geçirdiğimiz 2 projemiz de bakanlığımız tarafından ödüle layık görüldü. Ülke genelindeki çok sayıda proje arasından 2 projeyle birden sıyrılmak ve ödül almak gerçekten büyük bir başarı. Bu projelerin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum. Bu ödülü Yalova’da ki tüm eğitim camiası adına gururla aldım” dedi.

YORUM EKLE