Yalovalı Gençler Ankara’da

Türkiye Gençlik Vakfı İl Temsilciliği Lise Koordinatörlüğü’nün organizasyonunda liseli gençler Ankara’da kültürel ve tarihi bir gezi yaptı.

Yalovalı Gençler Ankara’da

Türkiye Gençlik Vakfı gençlerin sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerine katkı sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Lise Koordinatörlüğü’nün organizasyonunda Ankara’ya kültürel bir gezi düzenlendi. Liseli gençler Ankara’da; Ulucanlar Cezaevi, Millet Camii, Anadolu Medeniyetler Müzesi, Ankara Kalesi, Mehmet Akif Ersoy’un Evi gibi birçok tarihi yerleri gezdiler.

“Kültürel gezileri oldukça önemsiyoruz”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Gençlik Vakfı İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz, “Milli ve manevi değerlerimize uygun yeni bir nesil yetiştirme gayretinde olan vakıf anlayışımızla gençlerimizin sosyal, kültürel, sportif gelişimlerine katkı sunmaya çalışıyoruz. Gençlerimizin imkanlar ölçüsünde yeni yerleri keşfetmelerini istiyoruz. Bu kapsamda Ankara’ya kültürel bir gezi düzenlendik. Burada gençlerimiz Ankara’nın kültürel ve tarihi yapısını yerinde incelediler. Gençlerimizin hem sosyal ortamları hem de bakış açılarının geliştiği bu kültürel gezileri oldukça önemsiyoruz. Tabi bunları yaparken bizlere destek veren büyüklerimize ve kardeşlerimize teşekkürlerimizi sunuyorum. Türkiye Gençlik Vakfı’da her gence yer var. Tüm Yalovalı gençlerimizi etkinliklerimizden faydalanmak üzere vakfımıza bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE