Yıldırım,“Türkiye’de bazı kursları ilk defa biz açtık”

Yalova Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cahit Yıldırım, Yalova Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan kursların pek çoğu Türkiye’de ilk defa açıldığını ve Emlak Komisyonculuğu Kursu ve 4. seviyeden Kuaförlük ve Estetisyenlik Kursu’nun Türkiye’nin hiçbir Halk Eğitim Merkezi’nde açılmadığını söyledi.

Yıldırım,“Türkiye’de bazı kursları ilk defa biz açtık”
Yıldırım, geçtiğimiz hafta Rize Çayeli’nde iki günlük bir eğitim seminerine katıldığını ve orada yaklaşık 100 halk eğitim müdürü ile beraber olduğunu söyledi.

Diğer illerde bulunan halk eğitim merkezi müdürleri ile kendi aralarında yaptıkları etkinlikler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduğunu belirten Yıldırım, “Yalova Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan kursların pek çoğu Türkiye’de ilk defa açıldığını iddia ediyorum.

Emlak Komisyonculuğu Kursu, Türkiye’nin hiçbir ilinde açılmamış. 4. seviyeden Kuaförlük ve Estetisyenlik Kursu Türkiye’nin hiçbir Halk Eğitim Merkezi’nde açılmamış. Türkiye genelinde sayı bazında 500 kursumuz mevcut. Yalova yaygın eğitimde hakikaten bir markadır. Vatandaşımızın da talebi doğrultusunda bizler hizmet vermeye çalışıyoruz. Haftanın yedi günü bizler halka hizmet vermeye devam ediyoruz bundan sonrada hizmetlerimize devam edeceğiz.”dedi.
YORUM EKLE

banner137

banner138