Cam filminde lider firma Soner Auto

Uzun yıllardır Yalovalılara hizmet veren Soner Auto cam filminde önde gelen firma konumunu koruyor. Soner Auto firmasının sahibi Soner Karadeniz, firmalarına sadece Yalova’dan değil, Bursa’dan, İzmit’ten ve İstanbul’dan da araba tutkunlarının geldiğini ifade etti.

Cam filminde lider firma Soner Auto
 Her geçen gün firma olarak kendilerini geliştirdiklerini ifade eden Karadeniz, uygulama yaptıkları cam filmlerinde 5 yıl garanti verdiklerini de söyledi.

Cam filminin çok özellikli olduğunu dile getiren Soner Auto firmasının sahibi Soner Karadeniz,” Cam filmi iç mekan sıcaklığının dengelenmesini sağlar ve rahatlığı artırır. Enerji ve klima giderlerini azaltır. Araç kumaşların solmasını engeller. Yansımayı ve parlamayı azaltır. U.V. ışınlarını %99'a ladar engeller. Camın kırılmasını zorlaştırır, camın estetiğini artırır. Cama çeşitli desen ve efektler uygulanarak ortamın havasını değiştirebilir. Cam üzerine uygulanacak işlemlerde maliyeti en yüksek ekonomik olanıdır. Cam filkmleri performans özelliği sayesinde uzun yıllar dayanıklılık sağlar. Cam filmlerimize 5 yıl garanti veriyoruz. Her yıl kendimizi ve müşteri portföyümüzü geliştiriyoruz. Müşterilerimizin isteklerine karşılık vermeye çalışıyor öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön plana alıyoruz” dedi.

YORUM EKLE