Galerici Esnaflarının Sorunlarını Dinledi

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman Bursa Yolu üzerinde yer alan Yalova Oto Galericiler Sitesi esnaflarının sorunlarını dinledi.

Galerici Esnaflarının Sorunlarını Dinledi

Yalova Oto Galericiler Sitesi esnafları yaşadıkları sıkıntılara çözüm üretilmesi talebi ile Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Belediye Başkanı vefa Salman esnafın her kesiminin olduğu gibi oto galerici esnafının sorunlarına da çare bulmak için elinden gelen gayreti göstereceklerini dile getirdi. Esnaflarla tek tek konuşan ve sorunları öğrenen Salman ilgili kurum müdürlerini de makamına çağırarak görüşlerine başvurdu. Esnafların kısa sürede ortadan kaldırılabilecek, kanun ve yönetmeliklere uygun olan sorunların hemen ortadan kaldırılması için talimat veren Salman esnaflarla bundan sonra ki süreçte de bir araya geleceklerini ve diğer sorunların çözümü için de çare arayacaklarını dile getirdi.
Yalova Oto Galericiler Sitesi esnafları ise kendilerini makamında ağırlayan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a teşekkür ettiler.

Taha Arslan

YORUM EKLE