Hal esnafı halinden memnun değil

Yalova ve bölgenin büyük bir meyve sebze ihtiyacını karşılayan Yalova meyve sebze hali esnafı hal bölgesinin esnafa yetmediğini verilen sözlerin de tutulmadığı konusunda sitemde bulundu.

Hal esnafı halinden memnun değil
Ramazan bereketinin 3 gün sürdüğünü belirten esnaf işlerinin yaz sezonuna göre kötü olduğunu malları aldıkları fiyata verdiklerini bu durumunda farkında olan üretici çifçilerin daha çok kazanmak için malları pahalıdan verdiğini söylediler.

Çek Cumhuriyetinemi bağlıyız ?

Öte yandan esnaflar Mutlu Yalova kapsama alanı dışındayız.bize burada bir haller oldu yanızlıktan. Yekililer bizimle hiç ilgilenmiyor. Çöplerimiz çok geç toplanıyor, bizim sağlımızdan önce müşterilerimizin sağlığı önemli. Beş senedir belediye başkanı bize verdiği sözleri tutmuyor. Hani yolumuz yapılacaktı. Yalova belediyesi hali Çek Cumhuriyetine mi bağlı? Kimden destek isteyeceğiz? Çatılarımız fırtınada uçtu yapılmadı, yollarımız berbat durumda tam 16 senedir buraya kimse bir çivi çakmadı. Çektiğimiz çileyi gelin bir görün. 24 esnafız gücümüz tükendi çalmadığımız kapı kalmadı. Büyük araçlar sığmıyor giriş kapısı açık çıkış kapıları kapalı. Kasaları koyacak yer bulamıyoruz artık biri bizimle ilgilnsin” diyerek yetkililerden destek beklediklerini kaydettiler.
YORUM EKLE

banner137

banner138