banner131

Yalova Heyeti Marka Toplantısına Katıldı

Yalova Valisi Muammer Erol ve Yalova heyeti Sakarya’da gerçekleştirilen Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Aralık Ayı Olağan Toplantısına katıldı.

Yalova Heyeti Marka Toplantısına Katıldı

Sakarya’da gerçekleştirilen toplantıya; Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Sakarya Valisi Sayın Ahmet Hamdi Nayir, Yalova Valisi Muammer Erol, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu katıldı.

Toplantıda;  Ajansın aylık ekonomik görünüm raporu, 2018 yılı Aralık Ayı harcama ve faaliyetleri ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda Ajanslar tarafından 81 ilde “Milli Teknoloji, Güçlü Sanayi Hamlesi Yolunda, Sanayimizin Geleceği” konusunda gerçekleştirilen çalıştayların sonuç raporları değerlendirildi.

Taha Arslan

YORUM EKLE