banner123

YTSO’dan Uysal’a Ziyaret

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Gençer ve Kenan Engin, Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine asaleten atanan Faruk Uysal’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

YTSO’dan Uysal’a Ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal YTSO Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Gençer ve Kenan Engin’i makamında ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uysal kurum çalışmaları hakkında konuklarına bilgiler aktardı.

YTSO yönetim kurulu üyeleri Gençer ve Engin ise Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine asaleten ataması gerçekleştirilen Uysal’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Engin, Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü’nün faaliyetlerini destekleyeceklerini, sosyal sorumluluk projelerinde oda olarak ortak çalışmalarda bulunacaklarını ayrıca Aile Sosyal Politikalar Bakanlığımızın  ‘Aktif yaşlanma’ politikasına destek vermek amacıyla yaşlı bireyleri yormayan, onları hareket ettiren bocce takımına da destek olabilecekleri konularına değindi. Yalova Ticaret ve Sanayi Odasında ki yeni yönetim kurulundan yapılan görev dağılımda Başkan Yardımcısı Kenan Engin’in Sosyal Projelerden sorum olduğu da belirtildi.

YORUM EKLE