banner123

“Kasapta, Manavda Satılık-Kiralık İlanı İstemiyoruz”

Yalova Emlak Komisyoncuları Derneği Başkanı Yalova’da kasap manav gibi işyerlerinde satılık arazi- daire’ gibi ilanlara tepki gösterdi.

“Kasapta, Manavda Satılık-Kiralık İlanı İstemiyoruz”
 Emlak komisyoncularının emlak sektöründe faaliyet gösterdiklerini ve yasal olarak gayrimenkul alım-satımına aracılık etmenin kendilerinin işi olduğunu belirten Dernek Başkanı Yılmaz, “Yalova’da gün geçmiyor ki, bir lokanta, mağaza,  manav ya da kasabın camında satılık arazi- satılık daire, kiralık daire ilanına rastlamayalım. Bu yanlış bir şey. Biz Emlak Komisyoncuları Derneği olarak bu tür işyerlerinde yazılı ilanları görmek istemiyoruz. Belediyenin de bu tür ilanlara karşı gerekli işlemi yapmasını bekliyoruz” dedi.

Yalovalılara emlak alım satımında kayıtlı emlakçılarla iş yapmaları tavsiyesinde bulunan Yalova Emlak Komisyoncuları Derneği Başkanı Hayrettin Yılmaz, “Eğer ayaklı emlakçı dediğimiz gerçek mesleği emlakçılık olmayan kişilerin aracılığı ile yer alıp satarsanız, yarın başınıza bir olumsuzluk geldiğinde karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz” diye konuştu.

YORUM EKLE