Azra Akın’dan Sudüşen’de iftar daveti

Ünlü oyuncu, Ramazan ayı boyunca kullanılacak reklam filmi için Yalova’daki şelalede gerçekleştirilen çekimlerde elleriyle sofra hazırladı.

 Azra Akın’dan Sudüşen’de iftar daveti

 Azra Akın, Yalova’da şelale içinde kurulan ‘Pepsi Ramazan Sofrası’nın reklam çekimleri için kamera karşısına geçti. Ünlü oyuncu, çekimler için şelale kenarında kendi elleriyle iftar sofrası kurdu. Yalova Sudüşen Şelalesi’ndeki çekimler gün boyu sürdü, Azra Akın saatlerce su içinde kaldı. Yönetmenliğini Umut Aral’ın yaptığı çekimde kendi elleriyle sofraya kurduğu böreklere el süremeyen ünlü oyuncu bu duruma çok üzüldü.

Bu seferki bir aile buluşması

Azra Akın, ‘Pepsi Yaşatır Seni’ sloganıyla çekilen film ile buluşmasını “Her reklam filmi çekiminde ayrıca heyecanlanıyorum fakat bu seferki bir aile buluşması, aile sofrası oldu. Çok sıcak ve çok içten bir ortamda keyifle rol oynadım” sözleriyle anlattı. Çevredeki Yalovalılar’ın da büyük ilgi gösterdiği çekimler boyunca Azra Akın hayranlarıyla sohbet etti ve fotoğraf çektirdi. Filmde ailesini oynayan oyuncu arkadaşlarıyla da sıcak diyaloglar kuran Akın, yaşlı rol arkadaşının başörtüsünü düzelterek kendisine yardımcı oldu.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138