banner123

Bahçeşehir Koleji'nden TBMM Ziyareti

Özel Yalova Bahçeşehir İlköğretim Okulu 4. ve 5. sınıf öğrencileri Ankara gezisinde Atatürk Orman Çiftliği, Feza Gürsoy Bilim Merkezi, Çankaya Köşkü, Eski Meclis binasını ve Anıtkabri ziyaret ettiler.

Bahçeşehir Koleji'nden TBMM Ziyareti

Yalova Milletvekili Temel Coşkun’u da ziyaret eden öğrencilerin ve öğrenci velilerinin en ilgi duydukları yer Türkiye Büyük Millet Meclisi oldu. 

Meclis çalışmalarını yoğun bir çalışma takviminde sürdüren AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, “bu yoğun çalışma gündemimiz içerisinde Yalova’mızda eğitim-öğretimlerine devam eden ilkokul öğrencilerimizle buluşmak, bir araya gelmek moral verici, mutluluk vericidir. Ankara’da geniş bir gezi kapsamında öğrencilerimizin Bilim Merkezi’ni ve Atatürk Orman Çiftliği’ni ziyaret etmelerini önemsiyor ve takdir ediyorum. Vizyonlarına önemli bir katma değer katacağına inanıyorum. Şahsıma yapmış oldukları ziyaretten ötürü öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve beraber gelen öğrenci velilerimize teşekkür ediyor, keyif verici bir gezi programı geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

T.B.M.M. ziyaretinden sonra gezi programına devam eden öğrenciler, Yalova Milletvekili Temel Coşkun’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür ettiler.

YORUM EKLE