banner123

Bayraktepe Muhtarlık Seçimi

Fevzi Çakmak Mahallesi’nin ikiye ayrılmasının ardından yeni oluşan Bayraktepe Mahallesi’nde yapılacak olan muhtarlık seçimlerinde Ahmet Esmer adaylığını resmen açıkladı.

Bayraktepe Muhtarlık Seçimi

Aynı mahallede 35 yıldır ikamet ettiğini, mahallesinde her türlü sorunu bildiğini bunları çözümlemek, halkın sorunlarını dinlemek ve gündeme getirmek için gayret gösterip çalışacağını söyleyen Ahmet Esmer, “Hepsi birbirinden değerli aza adaylarını tespit ediyoruz. 1. Aza İhsan Dağdeviren arkadaşımız ile birlikte çok ciddi çalışmalar başlattık. Mahallemizde 6 binin üzerinde nüfus var dolasıyla sorunlarımız da beraberinde artıyor” diye konuştu. Bayraktepe Mahallesi’nin büyüyüp geliştiğini, mahallelerini daha da güzelleştirmek için ekip çalışması ile muhtarlığa aday olduklarını söyleyen İhsan Dağdeviren, “Ben muhtarlığa aday olmayı düşünüyordum ancak Ahmet Esmer arkadaşımın aday olduğunu duyunca kendisi ile temas kurdum. Kendisine 2009 seçimlerinde muhtar adayı olduğu için bu dönem kendisine adaylığın laik olduğunu söyledim. 1. aza olarak beni yanında görmek istediğini belirtti. Bende mahalleme daha iyi hizmet etmek adına gücümüzü birleştirerek Muhtar adayımız Ahmet Esmer ve diğer arkadaşlarımız ile birlikte Allah’ın izniyle yola çıktık. Bayraktepe Mahallesi’nin sakinlerinin desteğine ihtiyacımız var ve herkesin bize karşı desteğinin olduğunu görmekten mutluluk duyuyoruz.”diye konuştu.

Bu arada Muhtar adayı Ahmet Esmer 23 Nisan TBMM’nin açılışının 92. yılının ve Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nın tüm ulusumuza ve ilimize kutlu olmasını diledi.

YORUM EKLE