“Bu Sürecin İlacı Birlik”

Ziraat Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretlerinde konuşan AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Hükümetimiz ekonomik saldırılardan esnafımızın azami düzeyde korunması için özel bir çalışma yürütüyor. Türkiye, sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bu sürecin ilacı birlik, beraberlik ve üretime dayalı” dedi.

“Bu Sürecin İlacı Birlik”

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak teşkilat mensupları ile birlikte Yalova Ziraat Odası Başkanı Şaban Beşli ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Mutlu’yu ziyaret ettiler. Başkan Öztabak, “Biz seçimden seçime değil her zaman gönülden gönülle olan bir partiyiz. Bunu da göstermek için esnafımızı vatandaşımızı üyemizi veya üye olmayanları dahil herkesi ziyaret ediyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman esnafın yanında olduğunu dile getiren Başkan Öztabak, esnaf ve sanatkara yönelik son 16 yılda ciddi düzenlemeler ve desteklemelerde bulunulduğunu söyledi. Öztabak, “AK Parti döneminde gerek esnafımız gerekse vatandaşlarımız rahat bir dönem yaşadı ve her türlü ekonomik saldırılara rağmen yaşamaya da devam edecek. Hükümetimiz ekonomik saldırılardan esnafımızın azami düzeyde korunması için özel bir çalışma yürütüyor. Türkiye, sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bu sürecin ilacı birlik, beraberlik ve üretime dayalı. Birlik beraberlik içerisinde üretim yaparak bu mücadeleyi galibiyetle sonuçlandıracağız. Türkiye’de tabiri caizse bilek güreşi yapılıyor. Hepimiz el birliğiyle mücadele edeceğiz. Ben hep üretmenin milli görev olduğunu, üretim yapan çiftçilerin de milli kahraman olduğunu söylüyorum. Bugünkü tabloda da yine çözüm üretim. Daha fazla üreterek dış güçlere karşı duracağız. Geçmişte yedi düvele karşı yapılan mücadelenin yine aynısını yapacağız. Birlik beraberlik içerisinde üretim yaparak bu mücadeleyi galibiyetle sonuçlandıracağız” dedi.

Yalova Ziraat Odası Başkanı Şaban Beşli ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Mutlu’da AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’a ve beraberindeki heyete teşekkür ederek ülke için, Yalova için gereken birlik beraberlik ve dayanışmanın her ortamda sağlanması adına var güçleri ile çalışacaklarını dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 13:29
YORUM EKLE