banner123

Bulgaristan Heyetinden Başkan Silpagar’a Ziyaret

Bulgaristan Razgrad Tzar Kalogan (Torlak) Belediye Başkanı Davut Alyaoğlu ile belediye başkan yardımcıları, Meclis Başkanı Günay Uzunali Belediye Meclis üyeleri, Ezerçe Muhtarı Hüseyin Reyhanov ve iş adamlarından oluşan heyet, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ı makamında ziyaret ettiler. Görüşmede Başkan Silpagar’a Bal-Göç Derneği Başkanı Lütfü Özgür ve İşadamı Ahmet Kumali’de eşlik etti.

Bulgaristan Heyetinden Başkan Silpagar’a Ziyaret

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade eden heyet, Çiftlikköy’de birçok Bulgaristan göçmeni çifte vatandaşın bulunduğunu ifade ederek ilçede gerçekleştirilen hizmetlerden memnun olduklarını dile getirdiler.

Başkan Silpagar, ilçeye yapılan yatırım ve projeleri heyet ile paylaşarak gelişen ve büyüyen bir şehir olan Çiftlikköy’ün kozmopolit bir nüfus yapısına sahip olduğunu söyledi. Başkan Silpagar, gerçekleştirdikleri ziyaretten ötürü Bulgaristan’tan gelen heyete teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Bulgaristan Razgrad Tzar Kalogan (Torlak) Belediye Başkanı Davut Alyaoğlu, Başkan Silpagar’a anı tabağı hediye etti.

YORUM EKLE