Cumhuriyet Caddesi’ne park yasağı geliyor

Dün Yalova Emniyet Müdürlüğü Cumhuriyet Caddesine Astığı duyuruyla 25 Haziran’dan itibaren bu caddenin araç parkına kapatılacağını duyurdu.

Cumhuriyet Caddesi’ne park yasağı geliyor

Cumhuriyet Caddesini baştanbaşa araç parkına kapatan bu kararla Yalova’da organik ulaşımın teşvik edilmesi ön görülüyor.

Daha öncede Yalı Caddesi Fatih Caddesinin ve Şehit Ömer Faydalı Caddesini araç parkına kapatan emniyet Cumhuriyet Caddesini de araç parkına kapatarak organik ulaşımı özendirmeyi hedefliyor.

Ancak Şehrin ana arterlerinin araç parkına kapatılmasıyla artan park sorununa nasıl çözüm bulunacağıyla sorusu hala cevapsız kaldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
aynur tepe
aynur tepe - 7 yıl Önce

bu arabaları neremize sokucaz anlamadımki.o zaman ücretsiz park yeri tesis edin halka .ilk uygulamalardan kimsenin sesi çıkmadı diye işi iyicene abarttınız.bu şehrin başka sorunu kalmadı araç parkımı sorun oldu.başka icratlar yapamıyormusunuz.?

nuri öksüz
nuri öksüz - 7 yıl Önce

bunların canı sıkılıyor: ne yapalım, ne yapalım diyip, hadi ..bnelik olsun cadde sokakları trafiğe kapatalım diyip, hahaha diye gülüyorlar glb. biraz daha böyle giderse bakın millet araçlarını kime nasıl park edicek....