Dağ: Sıkıntı Çözülüyor

Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ, Beşyüzevler ve Sultaniye Mahallesi’nde bir süredir yaşanan su sıkıntısının tamamen giderileceğini söyledi.

Dağ: Sıkıntı Çözülüyor

 Başkan Dağ, yaptığı açıklamada, ellerinde olmayan sebeplerden dolayı ana su borusunda arıza meydana geldiğini kaydetti. Bu nedenle Beşyüzevler ve Sultaniye Mahallesi’ne bir süredir su verilemediğini belirten Dağ, “Öncelikle elimizden olmayan nedenlerden ötürü oluşan bu arıza nedeniyle tüm mahalle halkımızdan özür diliyoruz. Arızanın ilk başlangıcından itibaren gerekli girişimleri hemen başlattık. Ne yazık ki ana deponun aktarma boruları bizden kaynaklanmayan nedenlerle arıza yapmış. Sorunu hemen tespit edip gerekli müdahaleleri yaptık. Bağlantı noktalarında oluşan arızayı giderdik, boruları ve bağlantı noktalarını yeniledik” diye konuştu.

Oluşan sıkıntı nedeniyle vatandaşların zor günler geçirdiğini bildiğini kaydeden Dağ, “Arızanın ilk anından itibaren sürekli olarak çalışmaları yerinde yönettim. Ümit ediyorum yaşanan bu arıza bir daha tekrarlanmayacak. Arızaya yapılan müdahalede bize yardımcı olan Yeşil Körfez Su Birliği ve Yalova Belediyesi’ne de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138