Halil Sezai konseri bugün

Yalova Ortopedikler Spor Kulübü yararına YOSK ve Tüm Engelliler Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Hali Sezai konseri bugün gerçekleştirilecek.

 Halil Sezai konseri bugün

Barış Manço Açık Hava Tiyatrosunda yapılacak olan Halil Sezai konseri 20:30’da başlayacak.

Yalova Kral TV tarafından 30 Nisan 2012 gecesi düzenlenen törenle ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan’ sanatçısı olarak seçilen Halil Sezai’yi ağırlayacak. İncir Reçeli filminde söylediği “İsyan” şarkısı ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Halil Sezai yararına YOSK ve Tüm Engelliler Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği konserde sevilen şarkıları Yalovalılar için söyleyecek. Tek kişilik biletlerin 20 TL olarak ücretlendirildiği konserde, çift kişilik alınan biletler ise 30 TL üzerinden satışa sunuluyor.

Halil Sezai’yi Yalova’da hayranlarıyla buluşturmaktan dolayı mutluluk duyduklarını dile getiren YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç, “Yalova’yı süper ligde temsil den tek takım olan Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’ne destek amaçlı düzenlediğimiz Halil Sezai konserine vatandaşlarımızın ilgisi bizleri memnun ediyor. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği ve şarkılarını dillerinden düşürmedikleri Halil Sezai’yi Yalova’ya getirerek hayranlarıyla buluşturacağız. Konserden elde edeceğimiz gelirle, Süper Ligde imkansızlıklar içerisinde büyük başarılara imza atan YOSK’a destek olacağız. Bu akşam saat 20.30’da Barış Manço Açık Hava Tiyatrosunda gerçekleşecek olan Halil Sezai Konserine tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE