"Kesinlikle aday olmayacağım"

Yalova Kompozit ve Kimya İhtisas Islah Organize Sanayi Bölgesi (YALKİM OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Celal Özel, Kasım yapılması beklenen YTSO olağan kongresinde başkanlığa aday olmadığını duyurdu.

Yalova Kompozit ve Kimya İhtisas Islah Organize Sanayi Bölgesi (YALKİM OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Celal Özel, Kasım yapılması beklenen  YTSO olağan kongresinde başkanlığa aday olmadığını duyurdu.
YTSO henüz netleşmese de Ekim ya da Kasım ayında Olağan Kongreye gidecek. Dolayısıyla da oda başkanlığına kimlerin aday olacağı merak konusu. Bu adaylardan birisi olan mevcut başkan Tahsin Becan henüz kesin olarak bir açıklamada bulunmadı. Adaylar arasında adı geçen bir diğer isim olan eski YTSO Başkanı Celal Özel ise beklenenin aksine oda başkanlığı için kesinlikle aday olmayı düşünmediğini duyurdu. Bunu yazılı bir basın açıklaması ile de halka deklare eden Özel, "Son dönemde bana iletilen Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) yeni dönem başkan adaylığı ile ilgili sorulara istinaden kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla bu açıklamayı yapmak istedim. Şu anda Yalova Kompozit ve Kimya İhtisas Islah Organize Sanayi Bölgesi (YALKİM OSB) Yönetim Kurulu Başkanlığı haricinde başka bir görevim bulunmamaktadır.  Kesin ve net bir biçimde açıklamak isterim ki; YTSO’ya yeniden başkan adayı olmak gibi bir düşüncem hiçbir şekilde bulunmamaktadır" dedi.

 

YORUM EKLE