Mezuniyet partileri devam ediyor

Piyalepaşa İlköğretim Okulu 5-A ve 5-B sınıfı öğrencileri ve Karamürsel Kız Meslek Lisesi mezuniyet partileri gerçekleşti.

 Mezuniyet partileri devam ediyor

Piyalepaşa Ilköğretim Okulu 5-A, 5-B sınıfı öğrencileri Elegance Resort Hotel’de mezuniyet GECESİ kutladılar. İbrahim Sabancı, sınıf öğretmenlerinden Zerbab Kara ve Cafer Ülker’in çocuklara verdiği emeklerden dolayı teşekkürlerini dile getirdi. Sabancı, “Sınıf öğretmenlerimize desteklerini esirgemeyen Ibrahim Bey ve Gökben Hanım’ın organizatörlüğünde unutulmaz bir gece geçirdik.”dedi. Aileleriyle katılan çocukların hem kıyafetleri hem de dansları görülmeye değerdi. Çocuklar gece boyunca halaylarla coşarak gönüllerinde eğlendiler.

 Havayi Fişekli Mezuniyet Partisi

 Karamürsel Kız Meslek Lisesi mezuniyet gecesini kutladı. Çok stresli geçen üniversite sınavları ve liseyi bitirmenin mutluluğu bir arada yaşandı. Aslıhan  Üstün, Büşra Kara ve Fatma Yamak hem moral topladılar hem de üniversitelere gideceklerinden dolayı ayrılık hüznünü beraber yaşadılar. Gençlerin şıklığı ve zerafeti bu geceyi unutulmaz yaptı. Aslıhan Üstün, “Çok zor bir seneydi. Bu yorgunluğu, hepberaber eğlenerek attık.”dedi. Yaza gireceğimiz şu günlerde gençler Aqua Parkı’nın açılışına katılmak için sözleşerek ayrıldılar.

YORUM EKLE