Öğrenciler "Çevremde Hayat Olsun" Projesini hayat geçirdi

Yalova Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri "Çevremde Hayat Olsun" projesini hayat geçirdi. Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü ve Genç Hayat Vakfı arasında imzalanan protokol başlayan Renk Çemberi projesi kapsamında Yalova Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencileri ve koordinatör öğretmenlerin hazırladığı Çevremde Hayat Olsun isimli proje "Ağaç değil hayat yetiştirmek için... sloganıyla yola çıktı.

Öğrenciler
Yalova Belediyesi ve Mareşel Fevzi çakmak İÖO öğrencilerinin de paydaş olduğu çevre temizliği ve ağaçlandırma çalışması başarıyla uygulandı. 

Çevre sorunlarına dikkat çekmek ve daha sağlıklı bir çevreyle yaşamak anlayışıyla Bayraktepe mevkiinde gerçekleştirilen faaliyete Yalova Anadolu Öğretmen Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Aytekin Süzen de katıldı.

Aytekin Süzen; Yalova Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Hayrettin Sezer'e, Proje Koordinatörü Can Temel'e, Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal'ın talimatıyla projeye yakın ilgi gösteren ve teknik destek sağlayan Park ve Bahçeler Birimi Müdiresi Sn. Tülin KULELİ' ye, Yalova Anadolu Öğretmen Lisesi ve Mareşal Fevzi Çakmak İÖO' ya teşekkür etti. Ayrıca, Yalova Anadolu Öğretmen Lisesi'nin ders ve sınavlardaki başarısının yanında sosyal sorumluluk projelerinde de ön sırada yer alacağını ve bunun için bütün imkânlarıyla öğrencilerin yanında olacaklarını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE