Osmanlı Parkı Ramazan Şehri’ne ev sahipliği yapacak

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Yavuz, düzenlediği basın toplantısında Ramazan Şehri’nin bu yıl Osmanlı Park’ında kurulacağını söyledi.

Osmanlı Parkı Ramazan Şehri’ne ev sahipliği yapacak

 Yavuz, “Cumhuriyet Meydanı’ndaki düzenleme nedeniyle bu yıl Ramazan Şehri bu yıl Osmanlı Parkı’nda kurulacak. Geçen sene meydanda 100 dükkân oluyordu. Bu yıl alanın darlığı nedeniyle 70 dükkân olacak. Bu sene çok ünlü sanatçıları getirmeyi planlamıyoruz. Sadece Yalova’nın kurtuluş gününde ünlü bir sanatçı gelecek. Bu yıl Osmanlı Parkı’nda kurulacağından dolayı alanın yetersiz ve brandaların yıpranması sebebiyle bu rakamı düşürdük. Fakat daha güzel olacağını düşünüyorum. Arkadaşlar çalışmalarını sürdürüyor. Ramazan Şehri’nde kiralama işlemleri başladı. Müracaatta bulunmak isteyenler Yalova Belediyesi Hizmet A.Ş. başvurabilirler” diye konuştu. 

‘19 Temmuz’da Funda Arar Yalovalılarla buluşacak’

19 Temmuz Yalova’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu’na özel Yalova’da ünlü sanatçı Funda Arar’ın sahne alacağını ifade eden Başkan Yardımcısı Hikmet Yavuz, “Bu yıl Ramazan Şehri’de her türlü animasyon ve kukla gösterileri, Türk Halk ve Sanat müziği konserleri yer alacak. Bunun dışında 19 Temmuz’da ünlü sanatçı Funda Arar sahne alacak. Yalova Ramazan ayını dolu dolu geçirecek” dedi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138