ÖZEL YALOVA HASTANESİ 13. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

1999 yılında hizmete başladığı ilk günden bu yana sağlıkla büyüyen, etik kurallardan vazgeçmeden, insan sağlığına saygılı ve hasta güvenliğine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet veren Özel Yalova Hastanesi, 13. Kuruluş yıl dönümünü görkemli bir törenle kutladı.

ÖZEL YALOVA HASTANESİ 13. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Çok sayıda davetlinin katıldığı törene hastane yöneticileri, doktorlar, sağlık personelleri ve diğer tüm yardımcı personeller katıldı. Grand Aydoğan Otel’de gerçekleştirilen, sunuculuğunu Dr. Ömer ÖNDER’in yaptığı törende, açılış konuşmasını Özel Yalova Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa YILMAZ yaptı. Konuşmada Dr. Mustafa YILMAZ, poliklinikten tam teşekküllü hastaneye geçiş sürecinde emeği geçen tüm personele teşekkürlerini iletti. Şu an 18 branşta, 16’sı yoğun bakım olmak üzere 71 yatakla, günlük yaklaşık 750 poliklinik sayısıyla hizmet veren, Yalova’nın referans hastanesi olmasının haklı gururunu yaşadıklarını belirtti. Açılış konuşmasının ardından Özel Yalova Hastanesi’nin başarı hikayesini anlatan film davetlilerce izlendi.

Özel Yalova Hastanesi yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla, görkemli bir havai fişek gösterisi ile kesilen 13. Kuruluş yıldönümü kutlama pastasının ardından tören geç saatlere kadar sürdü. Davetlilerin eğlenceli ve unutulmaz saatler yaşadığı gece bir sonraki yıl kutlanacak yıldönümü töreninde buluşulmak üzere iyi temennilerle son buldu.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138