Parkur temizliği için personel aranıyor

Orman ve Su İşleri Bakanlığı II.Bölge Müdürlüğü Yalova Şube Müdürlüğü’nden yapılan duyuruda, İŞKUR Yalova ile ortaklaşa düzenlenen “Toplum Yararına Çalışma Programı” kapsamında trekking parkurlarının bakımı ve temizliği için 20 kişinin arandığı belirtildi.

Parkur temizliği için personel aranıyor

Buna göre Teşvikiye Belediyesi sınırları içindeki Trekking Parkurlarının, Orman, Dere ve Yolların temizliği projesi için 2 Mayıs ile 30 Eylül tarihleri arasındaki 5 aylık sürede 10 kişinin, Termal ilçe sınırları içindeki trekking parkurlarının, orman, dere ve yolların temizliği için yine aynı süreler içinde 10 kişinin istihdam edileceği ifade ediliyor.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Yalova Şube Müdürü Gürcan Olcay, “Katılımcıları seçimi, işin özelliği göz önüne bulundurularak öncelikle projenin uygulandığı mahalle en yakın bölgede yaşayanlardan başlamak suretiyle eşitlik çerçevesinde Yalova Çalışma ve İş Kurumuna kayıtlı işsizlerden seçilecektir. Bu projede çalışmak isteyenlerin Yalova Çalışma ve İş Kurumuna kayıt olmaları kayıtları varsa bu proje için çalışmak istediklerini belirtmeleri gerekmektedir” dedi.

YORUM EKLE