Pazarlama İngilizcesini Infolang metoduyla öğrenin

Pazarlama İngilizcesi, pazarlama ve kurumsal iletişim alanlarında çalışanların ve çalışmak isteyenlerin bu terminolojiye hakim olmalarını ve sektörün trendlerini takip etmelerini sağlıyor.

 Pazarlama İngilizcesini Infolang metoduyla öğrenin

InfoLANG Dil Okulları’nda  Pazarlama İngilizcesi eğitimi alan kursiyerler, alanlarıyla ilgili  İngilizceyi  akıcı ve etkin bir şekilde  kullanabiliyorlar

InfoLANG Dil Okulları’nın bu özel eğitimi kapsamında; katılımcılara kurumsal kimlik, logo, marka, müşterilerin bulunması, pazarlama karması, pazarlama stratejilerinin planlanması, tutundurma karması, reklamın yaratılması gibi konularda geniş bilgi veriliyor.

 

Konuşma Odaklı Özel Gruplar

Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Ankara, Konya ve Yalova şubelerinde konusunda uzman ve mesleklerinde kariyer sahibi eğitim kadrosuyla yabancı dil eğitimi hizmet veren InfoLANG Dil Okulları, oluşturduğu “Konuşma Odaklı Özel Gruplar” ile klasikleşmiş metodları terk ederek, yüzde 90 ve üzeri derslere devam eden öğrencilerine koşulsuz “Öğretme Garantisi” uyguluyor.

 

Dil Koçluğu Sistemi

Kişilerin öğrenme stilleri ve altyapıları farklı olduğu için getirmiş olduğu “Dil Koçluğu Sistemi” ile kursiyerlerin güçlü ve zayıf yönlerini tespit ederek aynı zamanda dil eğitim danışmanlık hizmeti de veriyor.

 

Eğlenerek öğrenmenin

Geleneksel ve maliyet korkuları baz alınarak oluşturulmuş derslikler yerine, başarısı ve konforu kanıtlanmış U modelindeki oturma planıyla; projeksiyon cihazlarıyla ve özel eğitim laboratuvarlarında bilgisayar destekli eğitim sistemiyle “eğlenerek öğrenmenin” keyfini yaşatıyor. 

YORUM EKLE

banner137

banner138