PTT 178. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

PTT 178. kuruluş yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutladı. İşletmeye gelen 178. müşteriye ise çeşitli hediyeler verildi.

PTT 178. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

PTT'nin kuruluşunun 178. yıldönümü kutlamaları, PTT Başmüdürü Elif Tan’ın Yalova Valisi Tuğba Yılmaz'ı makamında ziyaret etmesi ile başladı. Ziyarette PTT'nin hizmetleri konusunda Yılmaz'a bilgiler verildi. Ardından işletmede basın mensupları ile bir araya gelen PTT Başmüdürü Elif Tan PTT'nin hizmet kalitesinin ve çeşitliliğinin hızla geliştiğini dile getirdi. Tan, “23 Ekim 1840 yılından günümüze kadar ulaşan, köklü bir geçmişe ve kültürel mirasa sahip olan Kuruluşumuzun 178’inci Yıldönümünü idrak etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile Aziz Milletimize iki asra yakın süredir hizmet sunmaya devam eden PTT, 178’inci yılını geride bırakırken; yeni yapılanması ile hizmet yolculuğunu sürdürmektedir. Bugün; posta ve kargo hizmetleri ile birlikte hemen hemen tüm bankacılık ve sigortacılık işlemlerini yapan, PTTCell, HGS gibi çok çeşitli alanlarda yaygın işyeri ağı ile birçok hizmeti milletimize sunan, özellikle hizmet kalitesi ve çeşitliliğinin artırılması noktasında yenilenerek çağa ayak uyduran atılımlarla bir dünya markası olma hedefine emin adımlarla ilerleyen bir PTT var.  Posta, Banka, e-ticaret, Kargo ve Lojistik sektörlerinde Ülkemizin her köşesinde hizmet vermekte olan Kuruluşumuz, İlimizde de 6 Merkez Müdürlüğü, 6 Şube, 7 Acente olmak üzere toplam 19 işyeri ile faaliyetini sürdürmektedir. Kuruluşumuzun bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm çalışanlarımızı şükran ve saygıyla anıyoruz. Halkımızdan aldığımız güven ve güç ile “Güçlü Türkiye’nin Yenilenen PTT’si” sloganıyla hizmet veren tüm mesai arkadaşlarımı kutlar, 178’inci Kuruluş Yıldönümünün Ülkemize ve Milletimize hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.

“Şube sayısını arttırmak istiyoruz”

PTT'nin 18 şube ile vatandaşlara hizmet verdiğini belirten Tan, "Hizmet ağımızı kısa süre içerisinde daha da yaygınlaştıracağız. Şu anda 19 olan şube sayımızı daha da arttırmak istiyoruz. Şu anda her işlemi PTT şubeleri kanalıyla gerçekleştirebilir" dedi.

e-PTT AVM'ye ilgi artıyor

Öte yandan PTT hizmetleri arasında yer alan e-PTT AVM hizmetine olan ilgi de artıyor. Konuyla ilgili bilgi veren PTT Yalova Başmüdürü Hasan Hüseyin Kaya, "e-PTT AVM'ye olan ilgi her geçen gün daha da artıyor. Burada gerek firmalara ve gerekse kişiler güvenli bir ticaret ortamı sunuyoruz. e-PTT AVM'de yapılan alışverişlerde ulaştırma işi de yine PTT tarafından hızlı ve güvenli bir biçimde sağlanıyor" diye konuştu.

178. müşteriye hediye

PTT Yalova Şubesine gün içerisinde işlem için Kargo bölümüne gelen 178. müşteriye de ödüller verildi. Alaattin Oruç isimli şanslı müşterinin hediyelerini PTT Başmüdürü Elif Tan sundu. 178. müşteri olmanın ve PTT'nin kuruluş yıldönümünde hediye almanın kendisini çok mutlu ettiğini dile getiren Alaattin Oruç, "PTT'nin sunduğu hizmetlerden son derece memnunum. Burayla çalışmayı sürdürmekte de kararlıyım. PTT'nin kuruluş yıldönümünde 178. müşteri olmaktan da büyük mutluluk duydum. Allah PTT'yi daha nice senelere ulaştırsın" diye konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138