banner131

Ramazan Şehri İçin Stantlar Kurulmaya Başladı

Yalova Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında stantlar kurulmaya başlandı.

Ramazan Şehri İçin Stantlar Kurulmaya Başladı

Ramazan Şehri için tasarlanan ve bu yıl Ramazan ayı öncesi Kitap Günlerine ev sahipliği yapacak olan 40 dükkanın montaj işlemleri devam ediyor. Birçok yayın evini konuk edecek olan Yalova Kitap Günleri 4-12 Mayıs tarihleri arasında Yalovalı Kitapseverlerle buluşacak.

Yalova Kitap Günlerinin hemen akabinde çeşitli iş kollarından esnafların stantlarının yer alacağı Ramazan Şehri Feshane’yi aratmayacak. Her yıl olduğu gibi bu yılda Yalova Ramazan Şehri vatandaşların Ramazan aylarında en fazla rağbet gösterdiği yer olacak. Yalova Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca Ramazan Şehrinde her gün bir etkinlik düzenlenecek. Yerel sanatçıların katılacağı konserler, tiyatro gösterileri, Hacivat Karagöz ve sihirbaz gibi birçok etkinliğin sahneleneceği Ramazan Şehri sahur vaktine kadar açık kalacak.

Başkan Salman Ramazan Ayı Boyunca Vatandaşlarla Buluşacak

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla yola çıkan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman Şeffaf Oda da Yalovalılarla her akşam bir araya gelecek. Şeffaf Oda’yı ramazan şehrine taşıyacak olan Başkan Salman, vatandaşların talep ve isteklerini dinleyecek.

Taha Arslan

YORUM EKLE