banner123

Rotary’de Başkanlık devri yapıldı

Yalova Rotary Kulübü’nün başkanlık devir toplantısı Setur Marina içindeki Tike Restaurant’ta düzenlenen yemekli gecede yapıldı.

Rotary’de Başkanlık devri yapıldı
2011-2012 dönem Başkanı Rotaryen Nilgün Tunç Yüksel, Başkanlık görevini Rotaryen Özlem Salın Özay’a devretti. Yalova Barosu Avukatlarından Özlem Salın Özay ve eşi Dr. Şenol Özay, gecede davetlilerin tebriklerini kabul etti.  Törende konuşan Yüksel, yeni dönem başkanı Özay’a başarılar dileterek, “Rotary kural ve prensiplerine uymanız gerektiğini size hatırlatıyor. Başarılı bir dönem geçirmenizi diliyorum. Başkanlık kolyemi büyük bir mutluluk ve huzur içerisinde size devrediyorum. Eminim bu kolyeyi titizlikle muhafaza edecek, onurla taşıyacak ve halefinize aynı şekilde temsil edeceksiniz” dedi.

Özay ise “Değerli başkanım kulübümüzü uluslararası Rotary kurallarına uygun olarak yönettiniz. Geliştirdiğiniz hizmet projeleriyle onurlandırdınız. Yalova Rotary Kulübü adına size teşekkür ediyorum. 1 yıldır taşıdığınız başkanlık kolyesini ben de aynı şekilde taşıyacağım. İleride yardıma ihtiyacım olduğunda bana desteğinizi esirgemeyeceğinize eminim” diye konuştu.
YORUM EKLE