Son rötuşlar

2009 yerel seçimlerinde ikinci kez başladığı Yalova Belediye Başkanlığı görevinde seçildiği günden bu yana yaptıklarının bilgilerini 9 haziran günü Yalova kamuoyu ile paylaşacak olan Yakup Bilgin Koçal sahil düzenlemesi içinde yer alan projelerde son rotuşlarda tamamlanıyor.

 Son rötuşlar

Yalova Belediye Başkanı Yakup Bilgin Koçal’ın 9 Haziran’da halkın kullanıma açacağı Cumhuriyet Meydanı, tamamlanan Çiçek Saat, açılışı yapılan Osman Beg anıtı ve son düzenlemeleri yapılan Çiçek Halı ile son görünümünü kazanmaya başladı. Sürekli ve hızlı bir değişim yaşanan Cumhuriyet Meydanı’nda meraklı gözlerle etrafı inceleyen Yalovalılar, beğenilerini dile getiriyorlar.

 

Cumhuriyet Meydanı’nın halkın kullanımına açılmasının ardından Yalovalılara yapılan çalışmaları paylaşacak olan Koçal, 9 Haziran 2012 günü Amfi Tiyatro’da 3. Yıl Bilgilendirme Toplantısı’nı gerçekleştirecek. Bilindiği üzere Yakup Koçal, 2. Yıl Bilgilendirme Toplantısı’nı kapalı spor salonunda gerçekleştirmiş ve halk yoğunluk nedeniyle içeriye girememişti.

  

YORUM EKLE