“Sorunları Hep Birlikte Çözeceğiz”

Yalova Valisi Muammer Erol il merkezinde görev yapan muhtarlara iade-i ziyaretler gerçekleştirdi. Erol, “Size ulaşan sorunları hep birlikte çözeceğiz” dedi.

“Sorunları Hep Birlikte Çözeceğiz”

Yalova Valisi Muammer Erol iade-i ziyaretler kapsamında Kazımkarabekir, Adnan Menderes, Dere ve Bağlarbaşı Mahallelerinin muhtarlarını ziyaret etti. Muhtarlardan mahallelerde ki çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Erol, “Muhtarlarımıza iletilen sorun ve taleplerin çözümü için hep birlikte gayret göstereceğiz. Amacımız, ilimizin her mahallesinde vatandaşlarımızın en iyi yaşam koşullarında yaşamasını sağlamaktır. İnsan ve hizmet odaklı anlayışımızı muhtarlarımızla sağlayarak en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Bu noktada bizlerin kapısı vatandaşlarımıza, muhtarlarımıza ve her kesimden insanımıza açıktır ”dedi.
Vali Erol’un ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren muhtarlar ise, “Sayın valimiz göreve geldiği günden beri mahallelerimizin sorunları ile yakından ilgileniyor. Kendisine ilettiğimiz her türlü talebe de hemen cevap veriyor. Bu da bizlerin çalışma azmimizi daha da arttırıyor. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı değerli valimize yürekten teşekkür ederiz” dediler.

YORUM EKLE

banner137

banner138