banner123

Ücretsiz Seyahat Kartları Dağıtılıyor

Yalova’da yaşayan şehit yakınları ve gazilerin toplu taşıma araçları ile metrolarda, demiryolları ve şehir işletmelerine ait gemilerde ücretsiz seyahat etmesine imkan tanıyacak ücretsiz seyahat kartlarının dağıtımına başlandı.

Ücretsiz Seyahat Kartları Dağıtılıyor

Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal, yaptığı açıklamada gazi ve şehit yakınlarına ücretsiz seyahat kartları şehit yakınları ve gazilere teslim edilmeye başlandığını açıkladı. Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal, açıklamasında "Bakanlığı Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığı tarafından yeni hazırlanarak dağıtımına başlanan ücretsiz seyahat kartları Kıymetli Şehit Yakınları ve Gazilerimize teslim edilmeye başlandı" dedi

Şehit Polis Memuru Abdülhamit Kaya’nın babası Necip Kaya İl Müdürlüğüne yapmış olduğu ziyaretinde, İl Müdürü Faruk Uysal ücretsiz seyahat kartını teslim ederek, devletimizin kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu belirtti. İl Müdürü Faruk Uysal Şehit babası Necip Kaya’ya ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

YORUM EKLE