Vali Erol Merkez Köyleri Ziyaret Etti

Yalova Valisi Muammer Erol Kazimiye, Elmalık ve Kirazlı Köyü muhtarlarını ziyaret etti. Erol köy muhtarlarının taleplerini de dinledi.

Vali Erol Merkez Köyleri Ziyaret Etti

Yalova Valisi Muammer Erol merkez köyleri ziyaret etti. Aza ve vatandaşlarımızın da katıldığı ziyarette konuşan Yalova Valisi Erol, "Muhtarlarımıza iletilen sorun ve taleplerin çözümü için hep birlikte gayret göstereceğiz. Amacımız, ilimizin her köyünde, her mahallesinde vatandaşlarımızın en iyi yaşam koşullarında yaşamasını sağlamaktır. İnsan ve hizmet odaklı anlayışımızı muhtarlarımızla sağlayarak en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Bu noktada bizlerin kapısı vatandaşlarımıza, muhtarlarımıza ve her kesimden insanımıza açıktır ”dedi.

Ziyaret sonrası, valiye Kazimiye Köyü muhtarı tarafından Kocadere yolunun onarımın yapılması, Seyrantepe – Kazimiye köyü arasındaki yolun aydınlatılmasının sağlanması, Çamlık mesire alanında kır düğün salonu veya sosyal tesisin yapılması, köy ile 500 evler arasındaki yolun bakım ve onarımlarının yapılması, Elmalık Köyü Muhtarı tarafından İstihkam Tepe mesire alanının Orman İşletme Müdürlüğünce muhtarlık adına kiralanması, Köyün içme suyunun dereden karşılanmasından dolayı zaman zaman çamurlaşma olduğundan içme suyu ihtiyacının karşılanması için sondaj çalışmasının yapılması talebi ve Kirazlı Köyü Muhtarı tarafından da köyde çocukların oyun oynayabileceği bir park alanının yapılması talepleri iletildi.

Taha Arslan

YORUM EKLE