Yalova İçin Birliktelik Kararı

Yalova Güç Birliği yöneticileri ziyaretler gerçekleştirdikleri 5 STK ile Yalova’nın çıkarları için işbirliği yapma kararı aldı.

Yalova İçin Birliktelik Kararı

Yalova Güç Birliği, ilde hizmet veren STK’ları ziyaret etti. Yalova’nın sorunları, beklentileri ve çözüm yollarının masaya yatırıldığı ziyaretlerde birliktelik kararı da alındı. Yalova’nın çıkarlarını gerektiren konularda Yalova Güçbirliği Yalova Kırımlılar Derneği, Yalova Kantinciler Derneği, Yalova Kahvehaneciler Derneği, Yalova ortopedik Spor Kulübünü ve Yalova Romanlar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Dernekleri birlikte hareket edecekler.
Konuyla ilgili olarak Yalova Güç Birliği Derneğinden yapılan açıklamada, “Yalova Güç Birliği olarak, Yalova Kırımlılar Derneği, Yalova Kantinciler Derneği, Yalova Kahvehaneciler Derneği, Yalova ortopedik Spor Kulübünü ve Yalova Romanlar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Derneklerini ziyaret ettik.  Ziyaretlerde tek gündem maddesi Yalova idi. Yalova’nın sorunlarını, beklentilerini, gelecek projeksiyonunu masaya yatırdık. Her bir dernek görüşlerini ve çözüm önerilerini ortaya koyma fırsatı buldu. Sonuç olarak biz söz konusu Yalova olduğunda ilimizin çıkarları için ortak hareket etme kararlılığımızı ortaya koyduk. Bundan böyle Yalova ile ilgili konularda 6 dernek olarak gücümüzü ortaya koyacağız” denildi.

YORUM EKLE

banner137

banner138