“Yalova İttifakını Kuracağız”

Her siyasi düşünceden vatandaşlardan büyük bir teveccüh gördüklerini dile getiren MHP Yalova Belediye Başkan Adayı Murat Arslanhan, “Biz Yalova İttifakını kurmaya geliyoruz” dedi.

“Yalova İttifakını Kuracağız”

MHP Yalova Belediye Başkan adayı Murat Arslanhan parti binasında basın mensupları ile buluştu. Düzenlenen basın toplantısına yıllarca engelli derneklerinin yöneticiliği ve engelli federasyonlarında yöneticilik ve başkanlık yaptığını söyleyerek başlayan Arslanhan, “Artık engellilerin siyasete malzeme edilmeye çalışılmasına bir son vermek lazım. Engelliler bir ferttir, bireydir. Onları siyasi hedeflerimize merdiven yapma arzusu yerine onlar için daha iyi bir dünya sunma gayreti içerisinde olalım” dedi.
Ardından Ankara’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaretini aktaran Arslanhan Bahçeli’nin tüm Yalovalılara selamını iletti. Arslanhan konuşmasında, “MHP’den belediye başkan adayı olarak adımın açıklandığı andan itibaren büyük bir teveccüh görmeye başladım. Her kesimden destek alıyorum. Cumhur İttifakının Yalova’da oyunu ciddi oranda arttıracağız. Ama Yalova Belediye Başkanlığını da MHP olarak biz kazanacağız. Bundan benim şüphem yok, kimsenin de şüphesi olmasın. CHP Belediye Başkan adayı Vefa Salman ilk anlarda seçimi kazanacağından çok emin bir tablo ortaya koyarken bugün ittifak ve destek arayışına girdi. Bu bile bizim potansiyelimizi fark ettiğinin bir işaretidir. Belediyeyi alma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Biz Yalova ittifakını kurmaya geliyoruz. Bizim amacımız ve gayretimiz Yalova’yı daha iyi noktalara taşımaktır. Meselemiz Yalova, meselemiz hepimizin geleceğidir” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138