YALOVALI ASKER YARALI KURTULDU

Manisa da bir askerin cinnet geçirerek yaraladığı 3 askerden birinin Yalovalı Cemil Arslanhan olduğu öğrenildi.

 YALOVALI ASKER YARALI KURTULDU

Manisa da bir askerin cinnet geçirerek yaraladığı 3 askerden birinin Yalovalı Cemil Arslanhan olduğu öğrenildi.


Bilinmeyen bir nedenle cinnet getirip, MP5 makineli tabancayla koğuşta uyuyan 3 eri şehit edip, 3 eri yaralayan ardından aynı silahla başına ateş ederek yaşamına son veren Nedim Abeş'in kısa dönem er olarak askerlik yaptığı ortaya çıktı. Ziraat fakültesi mezunu olan Abeş’in daha önceden bilinen bir psikolojik sorununun olmadığı, bir anlık cinnet sırasında böyle bir şey yaptığının sanıldığı belirtildi.


3 yaralıdan biri Yalova'dan


Yaralanan askerler Yalova da yaşayan Cemil Arslanhan, Kenan Dursun ve Emirhan Yaşaroğlu ise kaldırıldıkları Kula Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk tedavilerinin ardından Salihli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Üç askerin kol, bacak ve karınlarından yaralı oldukları, hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirtildi.Yalova'lı er son anda kendini ranzaların altına atarak ölümden kurtuldu.


Türkiye Spastik Engelliler Federasyonu Başkanı Murat Arslanhan'ın yeğeni de olan Bayburt nüfusuna kayıtlı Yalova eşrafından Fatih Arslanhan'ın oğlu Cemil Arslanhan adındaki askerin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.


Salman sosyal medyadan taziyede bulundu


Bu sabah, Manisa Kula’da Jandarma karakolunda hepimizin basından takip ettiği üzücü bir olay yaşandı. Maalesef bir askerimiz yaşadığı problemler sebebiyle cinnet geçirerek 3 evladımızı şehit etti. 3 askerimizde yaralandı. Yaralı askerlerden biri belediyemiz personeli ve Türkiye Spastik Engelliler Federasyon Başkanı Murat Arslanhan’ın yeğeni, Fatih Arslanhan’ın oğlu Cemil evladımız. Cemil Arslanhan’a, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum

YORUM EKLE

banner137

banner138