Yarış Bitti, Hizmet Zamanı

Yalova’da yeni kurulan mahallelerin muhtarlarını belirlemek için 3 Haziran Pazar günü yapılan seçim sonrasında Adnan Menderes Mahallesi Muhtarı Kemal Kaya, Bayraktepe Mahallesi Muhtarı Ahmet Esmer olarak seçilmişti.

 Yarış Bitti, Hizmet Zamanı

Gazetemizi ziyarete gelerek hem teşekkür ziyaretinde bulunan, hem de hizmete başladıklarını dile getiren Kemal Kaya ve Ahmet Esmer,  “Muhtarlık seçimlerinde bizleri destekleyen ve desteklemeyen halkımıza ve güzel bir seçim süreci geçirdiğimiz için tüm muhtar adaylarına teşekkür ediyoruz. Yarış zamanını bitirdik, şimdi halkımıza hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız.” dediler.

Adnan Menderes Mahallesi Muhtarı Kemal Kaya, muhtarlık binasının geçici bir süreliğine Belediye Tarafından tahsis edilen Rahmi Üstel Caddesi Toki Konutları No:78/2  adresinde olduğunu ve hizmete başladıklarını söyledi. Ayrıca vatandaşların tüm evrak taleplerini karşılayabildiklerini söyleyen Kaya,  tek sorunlarının ilk defa kusulan muhtarlıklarda valilik tarafından hazırlanan mühürlerin hazır olmaması olduğunu, bu sıkıntıyı da mühür işlemini valilikte yaparak çözdüklerini dile getirdi. 

 

YORUM EKLE