Yeni Duraklar Yerlerine Yerleştiriliyor

Yalova Belediyesi toplu taşıma araçlarının durup kalktığı noktalara yeni duraklar yerleştirerek vatandaşların burada daha rahat bir şekilde araçları beklemelerini sağlıyor.

Yeni Duraklar Yerlerine Yerleştiriliyor
 Minibüsler ve Belediye Otobüslerinin il merkezinde durup kalktığı noktalara Yalova Belediyesi tarafından yeni duraklar yerleştiriliyor. Özellikle kış günlerinde yağışlar nedeniyle vatandaşların mağdur olduğunu dile getiren belediye yetkilileri, "Halkımızın binecekleri aracı beklediği noktalarda hava şartlarından olumsuz etkilenmesinin önüne geçmek adına bu noktalara yeni duraklar inşa ediyoruz. Böylece halkımız daha rahat bir ortamda bekleyerek araçları geldiğinde binebilecek. Ayrıca yeni duraklar ilimize yakışan bir şekilde dizayn edildi. Oldukça modern görünümlü olan bu duraklar ilimizin imajına da yakıştı" diye konuştular.

Belediye yetkililerin açıklamalarını destekleyen vatandaşlar ise, "Yeni duraklar çok iyi oluyor. Bu sayede yağmur yağdığında ıslanmadan minibüs ya da otobüsleri bekleyebiliyoruz. İlerleyen dönemlerde Antalya'da olduğu gibi kış aylarında sıcak yaz aylarında serin olan  klimalı duraklar yapılmasını istiyoruz" şeklinde konuştular. 

YORUM EKLE