banner131

Yılın Belediye Başkanı Salman

Kent ve Başkan Belediye Haber Dergisi tarafından tüm ülkedeki il, ilçe ve belde belediye başkanlarının yer aldığı Yılın Belediye Başkanı oylamasında Marmara Bölgesi İl Kategorisinde en fazla oyu alan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman yılın belediye başkanı seçildi.

Yılın Belediye Başkanı Salman

Her yıl Kent ve Başkan Belediye Haber Dergisi tarafından düzenlenen Yılın Belediye Başkanları oylaması tamamlandı. Online olarak yapılan oylamada 7 bölgenin il, ilçe ve belde belediye başkanları oylamaya tabi tutuldu. Yapılan oylamada Marmara Bölgesi’ndeki il belediye başkanları arasında en fazla oyu alan isim Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman oldu. Salman Marmara Bölgesindeki diğer illerin belediye başkanlarını geride bırakarak Yılın Belediye Başkanı seçildi. Başkan Salman gelenekselleşen böylesi önemli bir yarışmada en yüksek oyu alarak Yılın Belediye Başkanı seçilmekten büyük bir onur, gurur ve mutluluk duyduğunu dile getirdi.
2018 Yılı, “Yılın Belediye Başkanları” ödül töreni ise 29 Aralık 2018 Cumartesi günü Bilecik Şeyh Edepali Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek. Bu törene bizzat katılacak olan Salman ödülünü teslim alacak.

Taha Arslan

YORUM EKLE