Canlı Mankenlerden Gelinlik Şov

Yalova'da gelinlik imalatı yapan Edo Moda isimli işletme kendi üretimi olan gelinlikleri canlı mankenlerin vitrinde yaptığı danslar eşliğinde sundu. Bu şovu şaşkın gözlerle izleyen vatandaşlar mankenlerin danslarını cep telefonu ile kaydetmeyi de ihmal etmedi.

Canlı Mankenlerden Gelinlik Şov
Yalova bir ilke ev sahipliği yaptı. Edo Moda isimli işletme imal ettiği gelinliklerin dikkat çekmesi için ilginç bir yöntem kullandı. Moda evinin sahibi ve tasarımcısı olan Sibel Gak cansız manken yerine canlı mankenleri kullandı. Yeni model gelinlikleri üstlerine giyen canlı mankenler işletmenin vitrininde yeni kreasyonu danslar eşliğinde sundu. Vitrinde gelinliklerle dans eden mankenleri gören vatandaşlar ise kelimenin tam anlamıyla şaşkına döndü. Hiç de alışık olmadıkları bu uygulamayı izleyen vatandaşlar cep telefonlarıyla mankenlerin danslarını kaydetmeyi de ihmal etmediler. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Edo Moda isimli işletmenin sahibi Sibel Gak, "Amacımız 2014 yılı kreasyonumuzu akılda kalıcı bir şekilde tanıtmaktı. Bunun için en doğru yolun ise canlı manken kullanmak olduğuna karar verdik. Amacımıza ulaştık. İnsanlar gelinlikleri ilgiyle izliyorlar. Bunun işimize de olumlu yansıyacağına eminim" dedi.

Vatandaşlar ise tanıtımı çok ilginç bulduklarını dile getirerek beğenilerini ortaya koydular.

YORUM EKLE

banner137

banner138