Kadın Meclisi’nden Teşekkür Ziyareti

Yalova Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nurten Anıl Kalyoncu ve kadın kolları üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret ettiler.

Kadın Meclisi’nden Teşekkür Ziyareti

Başkan Salman ile proje ve çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Yalova Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nurten Anıl Kalyoncu ve kadın kolları üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Başkan Salman’ın vermiş olduğu katkı ve desteklerden dolayı kendisine teşekkür belgesi takdim ettiler.

Kadın ve aile odaklı çalışmaların yanı sıra sosyal ve kültürel alanda neler yapılabileceği konuşulduğu toplantıda Başkan Salman şunları dile getirdi;“ Kent Konseyi Kadın Meclisinin yaptığı çalışmaları yakından takip ediyorum ve yapılan etkinliklere katılmaya özen gösteriyorum. Birbirinden başarılı projelere ve etkinliklere imza atıyorsunuz. Özellikle yapmış olduğunuz ve bizimde destek verdiğimiz ‘Çocuk Gelinler’ projesi ilimizde oldukça ses getirdi. Bende şehir dışında her gittiğim programlarda bunu anlatmaya özen gösteriyorum”

YORUM EKLE

banner137

banner138