banner123

Kadın Meclisi’ne “Etkili İletişim” semineri

Yalova Kadın Meclisi’nin her Perşembe gerçekleştirdiği haftalık kapasite gelişimi programı kapsamında, meclis üyelerine Fatoş Yerdelen, ‘Etkili İletişim’ konusunda seminer verdi.

Kadın Meclisi’ne “Etkili İletişim” semineri

Bahçeşehir Koleji Uğur Dershanesi İnsan Kaynakları Kurumsal İletişim Eğitim Uzmanı Fatoş  Yerdelen tarafından Uğur Dershanesi Kafe-Kantininde verilen seminere Kadın Meclisi Başkanı Nurten Anıl başta olmak üzere meclis üyesi bayanlar yoğun ilgi gösterdi.

Yerdelen, etkili iletişimin kurallarını anlattığı seminerde, etkili iletişimin tanımını yaparak, iletişim engelleri, iletişim becerileri, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederken kullandığımız kelimelerin anlamları, beden dili kullanımı, empati yeteneği noktaları üzerinde durdu. Yerdelen, semineri örneklemelerle sunum şeklinde ve interaktif olarak gerçekleştirdi. Kadın Meclisi Başkanı Nurten Anıl, önümüzdeki hafta ise İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Ulusoy’un Yalova’nın tarihi ve turistik değerleriyle ilgili seminerde Güzel Sanatlar Merkezi’nde Kadın Meclisi üyeleriyle bir araya geleceğini söyledi.

 

YORUM EKLE