banner131

Kadın Statüsü Genel Müdürü Ustaoğlu Yalova’daydı

Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser Ustaoğlu, Yalova Valiliği ve Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Kadın Statüsü Genel Müdürü Ustaoğlu Yalova’daydı

Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser Ustaoğlu Yalova’ya günübirlik bir ziyaret gerçekleştirdi. Ustaoğlu ilk olarak Yalova Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal tarafından karşılanan Ustaoğlu Kurumu gezerek personelle sohbet etti. Ardından kurum çalışmaları hakkında bilgiler alan Ustaoğlu’na ziyaretinin anısına Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal tarafından bir hediye sunuldu.
Kurumdaki incelemelerini tamamlayan Ustaoğlu Yalova Valisi Tuğba Yılmaz’ı da ziyaret etti. Ustaoğlu’nu makamında ağırlayan Yalova Valisi Tuğba Yılmaz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ustaoğlu kurumsal hizmetler ve çalışmalar hakkında Yalova Valisi Tuğba Yılmaz’a bilgi aktardı. Ustaoğlu Çınarcık Huzurevi’ni de ziyaret etmeyi unutmadı. Burada kalan yaşlılara Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın selamını ileten Ustaoğlu ilçede ki bazı kurumları da ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Taha Arslan

YORUM EKLE