Yalovalı Annelere En Güzel Armağan Erguvan

İstanbul Boğazı’nın en güzel simgelerinden birisi olan baharın müjdecisi erguvanlar, Yalova Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin Yalovalı annelere armağanı olarak Osmanlı Parkı’ndaki yerini aldı.

Yalovalı Annelere En Güzel Armağan Erguvan
 Yalova Karadenizliler Derneği’nin Kent Konseyi Kadın Meclisi yönetimine armağanı olan erguvan ağaçları, Kadın Meclisi tarafından denize nazır bir alanda Osmanlı Parkı’nda toprakla buluşarak, Yalovalı annelere en güzel armağan olarak yerini aldı.

Anneler Günü öncesinde Yalovalı annelere kadını ve zerafeti  en iyi temsil eden çiçeklerden birisi olan erguvanları annelere hediye etmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Yalova Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nurten Anıl, “Karadenizliler Derneği, Anneler Günü hediyesi olarak bizlere erguvan fidanları hediye etmişti. Bizler de bu zerafet ve İstanbul Boğazı’nın en güzel fotoğrafı olan erguvan ağaçlarını annelerimize yakıştırarak, hediye etmek istedik. Yalova Belediyesi’nden erguvanları ekmek için uygun bir yer istedik.Onlar da bize Osmanlı Parkı’ndaki bu yeri gösterdiler.Burası denize nazır, bir nevi İstanbul Boğazı gibi.Tüm annelerimizin anneler günü şimdiden kutlu olsun” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138