banner123

Çiftlikköy'ün Kafkasları büyülemeye devam ediyor

Düzce Kuzey Kafkas Derneği'nin 'Köy Çocuklarını Eğitim Derneği' yararına düzenlediği gecede sahneye çıkan Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği folklor ekibi, muhteşem dansıyla Düzceliler'i büyüledi.

Çiftlikköy'ün Kafkasları büyülemeye devam ediyor
1952 yılında kurulan ve bugüne kadar 2 bin 500 çocuğa eğitim yardımında bulunan Düzce Köyceder Köy Çocuklarını Eğitim Derneği yararına düzenlenen gece, Düzce 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Gecede Düzce AKP milletvekili İbrahim Korkmaz'ın yanısıra Belediye Başkanı İsmail Bayram da hazır bulundu.

Düzce Kuzey Kafkas Derneği tarafından büyük misafirperverlikle ağırlanan Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği, Düzceliler tarafından şehir girişinde karşılandı.

Düzce Kuzey Kafkas Derneği'nin düzenlediği gecede, Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği folklorcuları çocuk ve genç ekipleri sahneye çıkarak en güzel danslarını sergilediler. Düzceliler’in coşkulu alkışlarıyla Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği muhteşem bir organizasyona daha imza attı.

Dernek olarak Türkiye'nin birçok şehrinden gösteri için davet aldıklarını belirten Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği Başkanı Murat Erdoğan, 3 Haziran'da Çanakkale Biga'da düzenlenecek Kafkas Şöleni'nde de Yalova'yı temsil edeceklerini söyledi.

YORUM EKLE