Cumhuriyet İlköğretim Okulu Anasınıfı Bahar Şenliği Göz Doldurdu

Cumhuriyet ilköğretim okulu anasınıflarının hazırladığı bahar şenliği velilerden tam puan aldı. Anaokulu öğrencilerinin düzenlediği etkinlikte minik öğrencilerinin hazırladığı dans gösterisi izliyenleri mest etti

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Anasınıfı Bahar Şenliği Göz Doldurdu
Çeşitli etkinlliklerin yer aldığı bahar şenliğinde öğrenciler doyasıya eğlendi.  Palyaço gösterisi pinpon topunu taşıma daha bir çok  etkinlik ile doyasıya eğlenen öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.  

Burası özel okul değil devlet okulu

Özel okulların yaptığı aktivitelerin hep göz önünde olduğunu belirten veliler burası devlet okulu çocuklarımızın aldığı eğitim öğretim yaptıkları şovlar ile göz önünde. Tüm öğretmenlerimizi yürekten kutluyoruz dediler. Kostümleri ve yetenekleri ile herkesin  beğenisi kazanan Cumhuriyet ilköğretim okulunun minik öğrencileri velilerini hem güldürdü hemde duygusal anların yaşanmasına sebeb oldular.

Okul müdürü Zekai Pirimoğlu öğrencilerini ve tüm görev alan öğretmenlerini alkışlayarak kutladı. Pirimoğlu velilere seslenerek “çocuklarınızı ilk bize emanet ettiğiniz günü hatırlayın, bacaklarınıza sarılıp sizlerden ayrılmak istemiyorlar idi, şimdi bakın değişimi gördünüzmü, okul öncesi eğitimin farkı budur.” dedi .

 

YORUM EKLE